Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

вівторок, 21 жовтня 2014 р.

Помісної Церкви захотіли й на Рівненщині

На Рівненщині чиновники підготували Меморандум про єдину Україну та єдину Українську Помісну Православну Церкву. Новину для кореспондента «Преси України» повідомив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук. 

Рівненська ОДА підготувала Меморандум про єдину Україну та єдину Українську Помісну Православну Церкву та звернулася до голів п’яти релігійних організацій із пропозицією підписати документ. У ньому йдеться про те, що всі православні церкви Рівненської області визнають і моляться за цілісну і єдину державу – Україну. 

«Всі православні церкви виступають за створення єдиної Української Помісної Православної Церкви та засуджують дії РФ як агресора щодо захоплення території України та посягання на цілісність і державний суверенітет Україну», - зазначено у Меморандумі. 

Заступник голови РОДА Олександр Савчук зауважив, що з документом уже ознайомилися керівники релігійних організацій Рівненщини, яким було запропоновано підписати меморандум. 

Помісна Церква з’явиться на Рівненщині
«Деякі з підписантів уже дали свою згоду. Окрім того, ми запропонували створити робочу групу по проведенню переговорів по створенню єдиної Української Помісної Православної Церкви», - розповів Олександр Савчук. 

Нагадаємо, на Рівненщині селяни розповіли, що під час одного із свят панотець із сусідського села у їх храмі розпочав молитву за Путіна і «військо руське». Люди не стерпіли та покинули стіни церкви, а вже за декілька днів була створена громада Київського патріархату.