Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

середа, 8 жовтня 2014 р.

12 жовтня 2014 року, в університетському домовому храмі св. Іоана Нового, відбудеться похорон Аркадія Жуковського

З сумом повідомляємо, що 2 жовтня 2014 року, в Парижі на 92 році помер іноземний член НАН України, професор, довголітній Голова НТШ у Європі, член Сенату ОУН, почесний громадянин м. Чернівців, автор багатьох монографій, історик, кавалер українських та французьких державних нагород АРКАДІЙ ЖУКОВСЬКИЙ. Згідно заповіту покійного його буде поховано у м. Чернівці.

Прощання із ним відбудеться на території Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича у домовому храмі св. вмч. Іоана Нового Сучавського (другий поверх п'ятого корпусу) з 10.00 до 11.00. 

Об 11.00 розпочнеться заупокійне богослужіння, після чого траурна колона вирушить на кладовище на вул. Зеленій за маршрутом: вул. Коцюбинського, вул. Марка Вовчка, вул. 28 червня, вул. Чернишевського, далі по вул. Севастопольській, вул. Лубенській до вул. Зеленої. На кладовищі о 12.00 відбудеться прощання та панахида. 

Проф.Аркадій Жуковський
Віддати останню шану Великому Чернівчанину запрошуються жителі міста, представники громадських організацій, національно-культурних товариств, трудових колективів, студентська та учнівська молодь. У залі буде розміщено скриньку для збору коштів на потреби добровольчого батальйону ОУН, який бере участь в АТО на Сході України.

Більше інформації дивіться на bogoslov.cv.ua