Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

четвер, 25 грудня 2014 р.

Івано-Франківська єпархія УАПЦ передала безпілотник бійцям 128 бригади

В Івано-Франківську в Кафедральному соборі УАПЦ освятили безпілотник, який передали в АТО. Літальний апарат придбали за кошти благодійників та єпархії УАПЦ. «Ініціаторами допомоги бійцям стали мешканці села Долина Тлумацького деканату УАПЦ. Тож мешканці, влада району та Івано-Франківська єпархія УАПЦ доклалися до придбання літального апарату», – розповідає клірик кафедрального собору “Покрови Пресвятої Богородиці” Української Автокефальної Православної Церкви м. Івано-Франківська отець Богдан Романюк. За його словами, загальна вартість безпілотника більше півтори тисячі доларів, пише РІСУ. 

Оскільки Автокефальна Православна Церква долучилася до благодійної акції з придбання безпілотника, то було вирішено освятити його в Івано-Франківському кафедральному соборі “Покрови Пресвятої Богородиці”. 


Чин освячення здійснив 21 грудня митрополит Галицький Андрій (Абрамчук), керуючий Івано-Франківською єпархією УАПЦ. Після цього апарат передали одному з бійців 128 гірничо-стрілецької окремої механізованої бригади. 

«Тепер він допоможе нашим воякам боронити Україну задля миру та спокою всіх нас», – каже отець Богдан Романюк.