Інформаційний портал Тернопільської єпархії УПЦ Київського патріархату

понеділок, 16 лютого 2015 р.

«Во имя Господа – огонь!...»

«Во ім’я Господа Ісуса Христа - вогонь!»… Цими словами чада релігійної екстремістської організації «РПЦ» (в Україні ця організація діє під назвою «УПЦ»), вбивають наших захисників Вітчизни та мирних жителів – нас із вами. Так, вам не почулось. Вони дійсно вбивають нас «в ім’я Ісуса Христа». Більшого богохульства та зневаги віри точно не існує. Споглядаючи за такими гіркими плодами «віри» на нашій землі,  варто звернути увагу на те дерево, яке родить їх: 

...Кожне ж дерево з плоду свого пізнається. Не збирають бо фіґ із тернини, винограду ж на глоду не рвуть.Добра людина із доброї скарбниці серця добре виносить, а лиха із лихої виносить лихе. Бо чим серце наповнене, те говорять уста його! Що звете ви Мене: Господи, Господи, та не робите того, що Я говорю? Скажу вам, до кого подібний усякий, хто до Мене приходить та слів Моїх слухає, і виконує їх. Лук.6 розділ. 44 -47 вірш.

Це зле дерево зветься Московський Патріархат. Посаджене воно не Христом, а самим генералісимусом  і отцем всіх народів (!) Йосифом Сталіним  1943 року. Посадив він це дерево на місці знищеної Російської Православної Церкви – мучениці. Облачив це дерево чужі одежі, навчив у всьому мавпувати покійницю, заповнивши вакантні місця пастирів своїми агентами. 

У підсумку вийшла диявольська карикатура на Церкву Христову, яку Кремль почав насаджувати по всіх просторах «неосяжного СССР». У нас, в Україні, ця організація, для кращого обману називається «УПЦ» - Українська Православна Церква, маючи, насправді,  з патріотизмом доволі непрості стосунки.

Розуміючи все це, а також, дивлячись на такі відео давно вже треба було робити висновки. Жодна нормальна, щира і любляча свою Батьківщину людина, не може перебувати в організації ворожій до України та українців. 

У важкий час російської агресії та війни проти нас із вами, особливої гостроти та актуальності набувають слова Отто фон Бісмарка: «Війни виграють не генерали, війни виграють шкільні вчителі та парафіяльні священики». Саме зараз відбувається боротьба за незалежність і волю нашого народу

Якщо ми хочемо вижити як нація, залишитись вільними, а не рабами, зберігши країну для нащадків, треба робити правильні висновки з того, що бачимо навколо. В тому числі з того, що показано на цьому відео. Український народ повинен вичавити з себе сталінське творіння. В іншому випадку,  ця хвороба, як ракова пухлина, вб’є все наше тіло. Помагай нам Боже!Єпископ Адріан (Кулик), bishop.in.ua