Редакція

Ієрархи одразу трьох Православних Церков України благословили сворення нового, унікального в своєму роді інтернет-проекта - "Помісна Церква". За переконанням ініціаторів, дні Різдва Христового - найкращий час для того, щоб згадавши про братську, християнську Любов, почати здоровий, конструктивний діалог у пошуках Єдиної Помісної Церкви в Україні. 

Окрім аналітичних, історичних матеріалів, інтерв'ю, на проекті ведеться моніторинг найважливіших церковних новин України, ретельно відслідковуються події з життя автокефальних Церков світу, багато представлені фото- та відеорепортажі. Цікавим є розділ "Персоналії", який щодня поповнюється біографіями помітних церковних діячів сучасності. Не дивлячись на те, що офіційно сайт досі не було офіційно презентовано, його відвідуваність зростає з кожним днем. 

Проект відкрив свої представництва і пропонує долучатися активним користувачам в найбільш популярних соціальних мережах. Редакція регулярно пропонує своїм відвідувачам для завантаження цікаві книги та відео. Безліч цікавих задумок редакції - ще попереду. Запрошуємо не лише відвідати новий інтернет-проект "Помісна Церква" http://pomisna.in.ua/, але й ставати його авторами та творцями.

*****
Окрім власних редакційних матеріалів, на інтернет-проекті "Помісна Церква" розміщено величезну довідкову базу, ретельну вибрану з різних джерел.  Ви можете вільно використовувати всю наявну в відкритому доступі інформацію, однак, рекомендуємо та будемо вдячні, якщо ви будете ставити посилання на наш сайт. Цілком ймовірно, цим ви зможете допомогти поширенню важливої інформації серед нової аудиторії. Жодних інших прохань і вимог, щодо користання нашими матеріалами, на даному етапі функціонування проекту в нас немає.

*****
Ви можете писати нам на адресу :

  • pomisna.ua@gmail.com